O Nas

Firma AKE została założona w 1989r. jako rodzinna Spółka z kapitałem polskim. Na rynku spożywczym działamy od 1995 roku, od 2014 zmieniliśmy status na Spółkę Jawną, dostarczając wysokiej jakości produkty stosowane w branży winiarskiej, browarniczej, sokowniczej oraz chemii spożywczej.

Wieloletnie doświadczenia Spółki na rynku gwarantują naszą wiedzę o produktach, trendach oraz aktualnych potrzebach naszych Klientów. Dzięki temu, możemy oferować nie tylko niezawodne produkty, które sprowadzamy bezpośrednio od największych polskich oraz światowych producentów, ale również wiedzę oraz wsparcie technologiczne niezbędne w branży spożywczej.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego indywidualnie podchodzimy do realizacji każdego, nawet niestandardowego, zamówienia. Aby gwarantować jakość produktów i usług Spółka w roku 2017 wdrożyła system jakości potwierdzony Certyfikatem ISO 9001.

Celem zapewnienia elastycznej i szybkiej realizacji zamówień posiadamy własną flotę samochodową oraz korzystamy z usług największych firm logistycznych.